"Nascita" bir DOĞUŞ KOZMETİK A.Ş markasıdır.


DOĞUŞ  KOZMETİK A.Ş. 1960 yılında Ömer DEDEMEN tarafından Azimli Ticaret Ltd.Şti. olarak kurulmuştur. 1978 yılından sonra faaliyetlerine Azimli Kırtasiye ve Itriyat Ticaret Ltd. Şirketi olarak devam etmiştir.


1996 yılında DOĞUŞ KOZMETİK A.Ş adını alan firmamız, 2000 yılından bu yana NASCITA, TRINA, ELLY, TRICOLOR, HERBADERM markaları ile kişisel bakım ürünlerinde Türkiye genelindeki tüm parfümeri, ulusal  ve yerel marketler, gross marketler, drogstore, eczane, departman mağazalar, toptancılar olmak üzere bir çok farklı kanaldan müşterilerine  hizmet vermektedir.
 
DOĞUŞ A.Ş. kendi markalarına ilave olarak L’OREAL, PHILIPS AYDINLATMA GRUBU, HERBADERM , PARLUX  firmalarının TÜRKİYE  GENEL DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ'nü yapmaktadır. EVYAP  KOZMETİK, JOHNSON WAX, VILEDA, GÜLŞAH KOZMETİK, GOLD KİMYA, ERAY TİCARET, TAHA KİMYA firmaları  ve bu firmalara ait sayısız markalar ile ANKARA BÖLGESİNDE hizmetlerini sürdürmektedir.

Firma   10.000  m2 lik  Lojistik  merkezinde  240 kişilik deneyimli kadrosu ile tüm TÜRKİYE’ ye  en iyi şekilde hizmet vermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR