KATEGORİLER

Teslimat ve iade

KARGO BİLGİLERİ 

  • Siparişlerinize ait kargolar Yurtiçi kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.
  • Havale veya kredi kartı ile yapılan 50 tl ve üzeri alışverişleriniz için kargo ücretsizdir.
  • Havale veya kredi kartı ile yapılan 50 tl ve altı alışverişleriniz için kargo bedeli 8 tl dir. 

KAPIDA ÖDEME 

  • 50 tl altındaki alışverişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.
  • 500 tl'ye kadar vereceğiniz siparişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır.
  • Kapıda ödeme hizmet bedeli 8 tl olup, kapıda nakit ödeme ya da kredi kartı ile ödeme alınmaktadır.
  • Kapıda ödeme hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.
  • Kapıda ödeme hizmeti Yurtiçi Kargo aracılığı ile sağlanmaktadır.
İADE KOŞULLARI
 
Sehven alınan her ürün için genel iade süresi 7 gündür. Bu süre içerisinde, ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünün tekrar satılabilir olma durumunu bozmadan neden belirterek iade edilmesi mümkündür. İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7. maddesi 4. fıkrası c bendine göre; Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur.

Web sitemizden satın alıp kendinize veya bir başkasına göndermiş olduğunuz ürün/ürünlerin zarar gördüğünü, benzemediğini düşünüyorsanız ürünün teslimatı sırasında kargo görevlisinin yanında kontrol etmek kaydıyla, eğer bozulmuş ve zarar görmüşse kargo yetkilisine tutanak tutturarak iade edebilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ürün/ürünleri sağlam ve eksiksiz olarak getirip teslim ettiğini kabul etmiş olursunuz.

Ürün iadesi için, durum öncelikli olarak müşteri hizmetlerine iletilmelidir. Bu görüşmeden sonra iade formu ile birlikte adresinize teslimatı yapan Kargo şirketi ile ürünü, ürün faturasını şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, ödemesi kredi kartınıza/hesabınıza yapılır. Kredi Kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır.